تبلیغات
فصل انتظار - عبدالمالک ریگی دستگیر شد
فصل انتظار
خوشا آنان که مردانه مرده اند و تو ای عزیز میدانی ! تنها کسانی مردانه میمیرند که مردانه زیسته باشند.

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

عبدالمالک ریگی دستگیر شد

خیلی دوست داشتم جزو اولین نفراتی باشم که خبر خوب دستگیری عبدالمالک ریگی رو می ده ولی خوب بنا به دلایلی نشد... این خبر خوب گوارای وجود همه ایرانی ها در هرنقطه از کره زمین ....

ریگی عامل قتل دهها تن از شهروندان بیگناه است که عمدتا در مناطق شرقی کشور دست به اقدامات تروریستی می زده است.
علاوه بر جنایات تروریستی بسیار از جمله جنایات تاسوکی و اتوبوس حامل پاسداران، گروهک تروریستی به سرکردگی عبدالمالک ریگی در عملیاتی تروریستی در شهر سرباز استان سیستان و بلوچستان سردار " نورعلی شوشتری" فرمانده قرارگاه شرق و معاون فرمانده نیروی زمینی سپاه و سردار محمد زاده فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان را به همراه شماری از سران قبایل بلوچ به شهادت رسانده است. تصاویر دلخراش از جنایات ریگی و همچنین اسرار گروهك ریگی از زبان برادرش...

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt  
 

برادر مالک ریگی بیان کرد: همه جنایات و عملیات‌هایی که انجام داده‌ایم، به نیت کشتن شیعه و رسیدن به جنت بوده است. وی ادامه داد: اعترافات ما به نیت طمع و از روی ترس نیست چون حکم ما اعدام است و خود حکم صادره را قبول داریم.

 برادر عبدالمالک ریگی و رهبر بسیاری از عملیات‌های گروهک تروریستی مالک‌ ریگی در اعترافات خود، از اسرار و پشت پرده این گروهک تروریستی پرده برداشت.
شرور عبدالحمید ریگی برادر شرور عبدالمالک ریگی چندی پیش در اعترافات خود اسرار گروهک تروریستی مالک‌ریگی را فاش و آمریکا را به عنوان پشت صحنه تمام جنایات و عملیات‌های گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی معرفی کرد.
* گوشه‌ای از اعترافات عبدالحمید ریگی‌
برادر سرکرده گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی در جمع علما، روحانیون و سران قبایل و طوایف سیستان و بلوچستان به تشریح چگونگی انجام عملیات‌هایی که خود در آن حضور داشته یا رهبری آن را بر‌عهده داشته است پرداخت و گفت: بیشتر این عملیات‌ها به خاطر نشان دادن قدرت گروهک در استان سیستان و بلوچستان و خارج از آن به آمریکا بود تا امکانات مالی، اطلاعاتی لازم را برای ادامه کار گروهک فراهم کند.
بر اساس اعترافات صریح شرور عبدالحمیدریگی، این گروهک تروریستی با تحریک احساسات مذهبی جوانان بلوچ و سوءاستفاده از واژه جهاد، اقدام به جذب نیرو و آماده کردن آنها برای انجام عملیات‌های سیاسی می‌کند.
دستگیری 14 نفر از اعضای گروهک عبدالمالک‌ ریگی و اعترافات آنها سبب شد تا اهداف این گروهک و دست پنهان شیطان بزرگ نه تنها برای مردم سیستان و بلوچستان و ایران بلکه برای دنیا مشخص شود.
عضویت در گروهک تروریستی موسوم به جندالله، گروگانگیری پرسنل نیروی انتظامی، شرکت در عملیات‌های راهبندی و ترور افراد بی‌گناه، شرکت در جنایات تاسوکی و دارزین گوشه‌ای از اعترافات این اعضای گروهک تروریستی بود که الحمدالله همه این اعضا به غیر از برادر شرور عبدالمالک ریگی طی هفته‌های اخیر به مجازات عمل ددمنشانه خود رسیده و به دار مجازات آویخته شدند.
عبدالحمیدریگی به عنوان شخص دوم گروهک، برادر شرور عبدالمالک‌ ریگی و کسی که خود به عنوان فرمانده حضور داشته، یک منبع اطلاعات و اخبار برای پی بردن همه اقشار مردم به اهدف شوم این گروهک به شمار می‌رود و هنوز حرف‌های زیادی از پشت پرده این گروهک برای گفتن دارد که اعترافات صریح وی هنوز در تکمیل تحقیقات یکی از مراجع امنیتی اطلاعاتی استان که در زمینه این گروهک تروریستی موسوم به جندالله فعالیت می‌کند لازم است.
* قتل همسر شرور عبدالحمید به دست خودش هم از بی‌سوادی بود؟
شرور عبدالحمید ریگی عامل اصلی عضویت خود در گروهک تروریستی برادرش را بی‌سوادی خود عنوان کرد و گفت: برادرم عبدالمالک از بی‌سوادی من سوءاستفاده کرده و با تحریف‌ و ارائه آیات دروغ از قرآن کریم، شیعه‌کشی را نه تنها برای من بلکه برای همه اعضای گروهش، جهاد تفسیر کرده و از طریق تحریک احساسات مذهبی ما، دشمنان را به مقاصد شومشان می‌رساند.
آنچه در ادعای عبدالحمید ریگی سئوال ایجاد می‌کند، قتل همسر وی آن هم به دست خود او است.
معقول به نظر نمی‌رسد که یک انسان آنقدر تحت تاثیر اراجیف و حرف‌های بیهوده شخصی قرار بگیرد که حتی به همسر خود رحم نکرده و او را بی‌رحمانه و در هنگام خواب به ضرب گلوله در سر به قتل برساند.
هیچگاه بی‌سوادی باعث نمی‌شود که کسی شریک زندگی خود را به حرف‌های بیهوده دیگران با دست خود به قتل برساند آن هم همسری را که چند سال با او زندگی کرده و همسر اولش را به خاطر عشق به او طلاق داده و هم‌اکنون از او سه فرزند دارد.
یقینا القائات شیطانی عبدالمالک ریگی آ‌نقدر حرفه‌ای بوده که سبب زوال عقل زیردستانش شده به گونه‌ای که آنها حتی به همسر و خانواده خود نیز رحم نمی‌کنند چه برسد به سایر افرد.
* مادر فائزه منصوری:
فرزندانم قربانی تفکرات تروریستی شدند
مادر فائزه منصوری همسر عبدالحمید ریگی نیز در این زمینه به خبرنگار فارس در زاهدان گفت: دامادم عبدالحمید که توسط برادرش عبدالمالک ریگی و سرکرده گروه تروریستی موسوم به ‌جندالله شستشوی مغزی شده بود، همسرش را که روزگاری تمام هستی‌اش بود، بیرحمانه به قتل رساند.
وی افزود: در دیداری که در زاهدان با دامادم داشتم، وی از کشتن همسرش ابراز ندامت و پشیمانی کرد ‌ولی دیگر فایده‌ای نداشت و این ندامت حکم نوشدارو پس از مرگ سهراب است.
وی ادامه داد: به قتل رسیدن فرزندان من، تنها یکی از چند‌ جنایت هولناک عبدالحمید و گروهک تروریستی مالک ریگی است و دست این گروهگ به خون چند‌ فائزه و شهاب دیگر آلوده شده و نفرین خانواده‌های زیادی دنبال راه آنها است.
مادر فائزه منصوری تصریح کرد: برادر جنایتکار عبدالحمید دامادم، پسر بزرگ من، شهاب منصوری را که او هم مانند خواهرش بی‌گناه بود، با بی‌رحمی‌ تمام سر از تنش جدا کرد.
وی با بیان اینکه حکم عبدالحمید ریگی "دامادم " اعدام صادر شده است، افزود: طناب ‌دار برای کسی که حتی به همسر و برادر همسر خود رحم نکند، کافی نیست.
* پدر همسر عبدالحمید ریگی:
اشد مجازات را برای دامادم درخواست کرده‌ام
سید محمد موسوی افزود: دامادم عبدالحمید و برادرش عبدالمالک هر دو دست‌نشانده شیطان بزرگ آمریکا هستند و از دولت اشد مجازات را برای هر دوی آنها خواستارم.
* آگاه کردن جوانان بلوچ‌
عبدالحمیدریگی در جلسه گردهمایی دیگری از علما، روحانیون و سران طوایف در صحنه حاضر شد و گفت: شاید اگر معتمدان و ریش‌سفیدان قبل از این جنایات هم به طور مستمر این گردهمایی‌ها را برگزار می‌کردند، ما راه درست رسیدن به بهشت الهی را یاد می‌گرفتیم و امروز شاهد بروز این جنایات بی‌رحمانه نبودیم.
وی افزود: برادرم عبدالمالک با تفسیرهای دروغ از قرآن، شیعه‌کشی را جهاد در راه خدا معرفی کرد و به ما می‌گفت اگر علیه شیعه جهاد کنید به بهشت الهی می‌رسید.
برادر مالک ریگی بیان کرد: همه جنایات و عملیات‌هایی که انجام داده‌ایم، به نیت کشتن شیعه و رسیدن به جنت بوده است.
وی ادامه داد: اعترافات ما به نیت طمع و از روی ترس نیست چون حکم ما اعدام است و خود حکم صادره را قبول داریم.
وی با اشاره به کوتاهی علما، روحانیون و سران طوایف و قبایل در آگاه کردن جوانان نسبت به مسایل تحریفی قرآن، خاطرنشان کرد: اگر علما تفسیر درست و کامل قرآن را در مساجد گرد‌همایی‌ها برای ما شرح می‌دادند، امروز به یک جنایتکار تبدیل نمی‌شدیم.
وی افزود: از علما و سران قبایل می‌خواهم جوانان را نسبت به نقشه‌‌های شوم دشمنان آگاه کنند تا آنها مثل ما گرفتار خرافات عده‌ای نادان نشده و شیعه‌کشی و برادرکشی را جهاد ندانند.
*و در آخر
گروه تروریستی عبدالمالک ریگی پیش از آنکه یک گروه باشد یک فرقه است که از طریق تحریک احساسات مذهبی جوانان قوم بلوچ، برای مقابله با نظام حرکت می‌کند.

What is distraction osteogenesis?
جمعه 13 مرداد 1396 09:21 ق.ظ
I have been exploring for a little for any high quality
articles or blog posts in this kind of area .
Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this website.
Reading this info So i am satisfied to convey that I've an incredibly excellent uncanny feeling I found out exactly
what I needed. I such a lot certainly will make certain to don?t disregard this website and give it a glance on a continuing basis.
What do you do for a strained Achilles tendon?
سه شنبه 10 مرداد 1396 09:51 ب.ظ
Hi to all, it's genuinely a fastidious for me
to visit this web site, it consists of helpful Information.
سارا
چهارشنبه 5 اسفند 1388 03:47 ب.ظ
http://www.joking.ir

سلام دوست عزیز
عجب وب خوبی دارید
امیدوارم همیشه شاد باشید
داشتم تو وب برای خودم میگشتم
که وب قشنگت رو دیدم کارت بیست بیسته
امدم دعوتت کنم که به سایت من هم سر بزنی
این آدرسشه http://www.joking.ir
تونستی حتما سر بزن خوشحالم میکنی
یادت نره ها منتظرتم بیا یه چرخی بزن حتما خوشت میاد
گه هم خواستی منو لینک کنی این آدرس رو:
http://www.joking.ir
با این متن:
???سایت تفریحی توپ جوکینگ ???
لینک کردی خبرم کن تا جبران کنم
منتظرت هستم تو جوکینگ
یادت نره یه سر بزن
ضرر کردی با من

http://www.joking.ir

راستی اگه دوست داشتی تو گروه یاهو من هم عضو شو

این آدرس گروه یاهو:

http://games.groups.yahoo.com/group/jokingir/join

این هم آموزش عضویت تو گروه:

http://www.joking.ir/?page_id=34

این هم گروه گوگل من:

http://groups.google.com/group/jokingir

یادت نره ها حتما عضو شو ضرر نداره

اگه خواستی این آی دی یاهو منه ادش کن

jokingir

این هم ایمیل منه اگه کار داشتی یا مطلب جالبی داشتی برام بفرست خوشحال میشم دوست عزیز

jokingir@yahoo.com

شاد باشی

بای

[بدرود]
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

درباره وبلاگ

نپدار که تنها عاشورائیان را بدان بلا آزموده اند و لا غیر ...
صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.
ای دل تو چه می کنی؟ می مانی یا می روی؟
داد از آن اختیار که تورا از حسین جدا کند.
(شهید آوینی)

مدیر وبلاگ : یامین

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان