تبلیغات
فصل انتظار - ادعای تحصیل مهدی هاشمی در لندن دروغ است
فصل انتظار
خوشا آنان که مردانه مرده اند و تو ای عزیز میدانی ! تنها کسانی مردانه میمیرند که مردانه زیسته باشند.

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

ادعای تحصیل مهدی هاشمی در لندن دروغ است

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: این گه گفته می شود مهدی هاشمی در لندن ساكن است دروغ است؛ او در دبی به سر می برد و تحصیل او یك دروغ است.

alt

حجت الاسلام حمید رسایی در ادامه نشست سرنوشت چهره‌های انقلاب صعود یا سقوط كه بعد از ظهر امروز در سالن دانشكده داروسازی دانشگاه تهران برگزار شد پس از اتمام سخنان خود در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان در پاسخ به دانشجویی كه گفت افراد كه خود را بی طرف می‌دانند آیا در قرآن كریم به آنها اشاره شده است، خاطرنشان كرد: ما فرد بی‌طرف نداریم سكوت یك نوع دخالت است.
وی افزود: عده‌ای در حال بریدن سر امام حسین (ع) سكوت كردند و سكوت آنها به نفع جریان یزد و معاویه شد.

رسایی خاطرنشان كرد: انسان‌ها باید پاسخگوی اعمال خود باشند چون مختارند. شما یا راه می‌روید یا راه نمی‌روید فقط راه رفتن فعل نیست. بلكه راه نرفتن هم فعل است بنابراین در روز قیامت این گونه افراد باید پاسخگوی اعمالشان باشند و این اعمال یا سلبی یا ایجابی است.
دانشجوی دیگری از رسانی در خصوص مطرح شدن بحث كمیسیون ملی انتخابات در مجمع تشخیص مصلحت نظام پرسید كه وی پاسخ داد: كمیسیون ملی انتخابات موضوعی است كه در مجمع تشخیص مصلحت مطرح شده است و سابقه آن به چند سال پیش باز می‌گردد.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح كرد: چند سال پیش وزیران اطلاعات و كشور وقت یعنی آقایان محسنی‌ اژه‌ای و پورمحمدی به مقام معظم رهبری نامه‌ای نوشتند و اعلام كردند در حوزه تبلیغات و ثبت نام كاندیداها مشكل وجود دارد و راهكارهای قانونی پاسخگو نیست و در این خصوص اشراف وجود نداشته و كاندیداها از شرایط یكسان برخوردار نمی‌شوند.

این نماینده مجلس تاكید كرد: این بحث نیاز به تدوین سیاست‌های كلی داشت و مقام معظم رهبری این مورد را به مجمع تشخیص مصلحت نظام فرستاد چون تشخیص مصلحت نظام یك ارگان مشورتی است.

وی با اشاره به اینكه در مجمع تشخیص مصلحت نظام این بحث مطرح شد اما این در حالی بود كه پیشنهاد كمیسیون ملی انتخابات پس از برگزاری انتخابات مطرح شد خاطرنشان كرد: در مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار شد تركیبی تشكیل شود و نمایندگان مراكز مختلف و حتی شخصیت‌های حقیقی و حقوقی حضور داشته باشند تا وظیفه اجرا را داشته باشند و شورای نگهبان نیز در این كمیسیون با دارا بودن یك نماینده بدون حق رای فقط برای استفاده از اطلاعات شورای نگهبان حضور داشته باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس با تاكید بر اینكه آقایان می‌گویند نظر ما فقط اجرا است نه نظارت اظهار داشت: باید توجه داشت این طرح به طور كامل مورد تصویب قرار نگرفته است و نقش شورای نگهبان به عنوان یك دستگاه نظارتی كم رنگ شده است.

وی افزود: مرتضی نبوی یكی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام كه یكی از موافقان این طرح است در مصاحبه‌ای اعلام كرده شاید این كمیسیون برگزاری انتخابات را به وزارت كشور محول كند ولی ما اعتقاد داریم برگزار كننده انتخابات وزارت كشور نباشد تا شائبه تقلب پیش نیاید.

عضو كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: خاطرنشان كرد: اما من از این آقایان سئوال دارم كه نظام اسلامی 30 سال انتخابات را برگزار كرده و وزارت كشور در دوره های مختلف بازوی اجرایی برگزاری انتخابات بوده است و سلایق مختلف از صندوق‌های رای بیرون آمده است. در این 30 سال با سلیقه‌های چپ رای‌های جناح راست از صندوق خارج شده و بالعكس آن با سلایق جناح راست رای‌های جناح چپ خارج شده است و چرا هیچ وقت نمی‌گفتید تقلب صورت گرفته اما اكنون این بحث را مطرح می‌كنید.

این نماینده مجلس در ادامه تاكید كرد: بعد از انتخابات ریاست جمهوری اخیر آقایان به خاطر رفتارهای غیر قانونی خود گندی را بالا آوردند كه اكنون چاره‌ای جز این ندارند كه این مسئله را توجیه كنند. حال چرا باید اجرای انتخابات از حیطه وظایف كشور برداشته شود. در صورتی كه منابع مالی و تیم‌های كاری كاندیداها نیز باید مشخص باشد.

رسایی خاطرنشان كرد: بنده خطاب به طراحان كمیسیون ملی انتخابات اعلام می‌كنم بخشی از طرح‌های شما خوب است چون در خصوص منابع مالی كاندیداها واكاوی می‌شود اما آقایانی كه پشت این قصه هستند توضیح دهند موسسه تینك‌تانك كه موسسه مشورتی اوباما در انتخابات آمریكا بود پشت این ماجراها و انتخابات اخیر چه می‌كند.

وی با طرح این سئوال كه چرا باید برخی كاندیداها در انتخابات كشور ما از مشورت این گونه موسسات بهره ببرند تاكید كرد: اوباما به موسسه تینك‌تانك بابت بخش رسانه و جنگ روانی ستاد انتخاباتی خود 197 میلیون دلار پرداخت كرده است. این در حالی است كه برخی از آقایان در قرار دادهایی كه داشتند برای كارهای تبلیغاتی كه مو به مو در انتخابات انجام شد این شركت دو مبلغ جداگانه را از آنها درخواست كرد.

عضو كمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه تصریح كرد: در صورتی كه كاندیدا اول نشود اما رای خوبی بیاورد این شركت از آقایان 200 هزار دلار درخواست كرد و در صورتی كه به عنوان گزینه اول انتخابات مطرح شوند از این آقایان مبلغ یك میلیون دلار درخواست كرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اسناد موجود در لانه جاسوسی در خصوص بنی صدر اشاره كرد و گفت: در اسناد لانه جاسوسی آمده آمریكا برای نزدیكی به بنی صدر از راه اقتصادی وارد شد. بدون اینكه حتی خود بنی صدر از این موضوع اطلاع داشته باشد و در عین حال یكی از اعضای سیا به عنوان یكی از اعضای موسسه اقتصادی آمریكایی از بنی صدر درخواست مشاوره اقتصادی كرد. اما مباحث سیاسی را نیز در این بین به وی القاء كرد.

رسایی در ادامه خاطرنشان كرد: آیا نمی‌شد در انتخابات از موسساتی كه به اوباما مشورت دادند استفاده نشود؟ اما متاسفانه این اتفاق افتاد و آقایان این افتضاح را بار آوردند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به دانشجویی كه سئوال كرد خیانت برخی افراد مشخص است پس دلیل سازش چیست؟ پاسخ داد: مقام معظم رهبری فرموده‌اند برخی اوقات اصلا در میدان سیاست همان نتیجه خیانت را به دنبال دارد كه سیاست مقام معظم رهبری جذب حداكثری و دفع حداقلی است و تا آنجایی كه مقدور است مقام معظم رهبری دست رد به سوی این افراد نمی‌زنند همان طور كه امام راحل این گونه عمل كرد.

رسایی با طرح این سئوال كه آیا اگر با سران فتنه در همان روزهای اول برخورد می‌شد آیا این ریزش‌ها صورت می‌گرفت یا خیر؟ خاطرنشان كرد: پس از حوادث جریان فتنه در روز قدس، 13 آبان و روز عاشورا جمعیت آنها ریزش پیدا كرد و در نهایت در حماسه 9 دی ماه سیل آمده و خس و خاشاك را برد.

وی افزود: برخی شایعه كردند كه احمدی نژاد گفته است رای دادن به موسوی خس و خاشاك است در حالی كه ما در كنار احمدی نژاد حضور داشتیم و رئیس جمهور كشورمان گفت: من رئیس جمهور 40 میلیونی هستم و كسانی كه شیشه شكسته و اغتشاشات كرده‌اند خس و خاشاك هستند و در ادامه مشخص شد اینگونه افراد به سازمان‌های جاسوسی، سلطنت طلبان، منافقان و ... وصل هستند.

این نماینده مجلس در ادامه تاكید كرد: اینگونه افراد از ابتدای انقلاب حضور داشتند. برخی از این گروه خانواده‌هایی هستند كه به دستور امام خمینی (ره) حكم اعدام در خصوص آنها اجرا شد و باید اجرا می‌شد و اكنون كینه دارند. كمترین جرم سران فتنه این است كه این عناصر ضد انقلاب را كه از ابتدای انقلاب حضور داشتند جرات و جسارت داد.

رسایی در پاسخ به دانشجویی در خصوص برخورد دستگاه قضایی با مهدی هاشمی تاكید كرد: برخورد با سران فتنه و از جمله مهدی هاشمی یك آزمون برای دستگاه قضایی كشور است، می دانیم در برخورد با سران فتنه سیاست صبر و بصیرت مقام معظم رهبری حاكم است و البته ایشان به وقت خود برخورد خواهند كرد اما باید توجه داشت سران فتنه در 22 بهمن ماه امسال در خیابان‌های كشور به روشنی محاكمه شدند.

رسایی در ادامه تاكید كرد: مهدی هاشمی كه گفته می‌شود در لندن ساكن شده است اكنون در لندن حضور ندارند و در دبی ساكن است و حتی آقای مرعشی چند وقت پیش به ملاقات وی رفته است و تحصیل وی دروغ است و یكی از دروغ‌هایی است كه در ادامه سلسله دروغ‌های پس از انتخابات مطرح است.

وی افزود: دستگاه قضایی اعلام می‌كند پرونده مهدی هاشمی به مراجع ذی ربط ارجاع شده در حالی كه باید دستگاه قضایی در ابتدا مهدی هاشمی را در دادگاه احضار كند و حال چرا دستگاه قضایی وی را احضار نمی‌كند و این بحث در مجلس شورای اسلامی هم مطرح شده است اما هنوز جواب قانع كننده‌ای در خصوص اینكه پرونده وی به مراجع قضایی ارجاع شده یا خیر را دریافت نكرده‌ایم و باید توجه داشت كه احضار مهدی هاشمی به دادگاه اولین اقدامی است كه باید صورت بگیرد. اما تاكنون متاسفانه این اقدام عملی نشده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود به خاطره‌ای از امام خمینی (ره) درج شده در روزنامه جمهوری اسلامی اشاره و تاكید كرد: روزنامه جمهوری اسلامی در تاریخ دهم شهریور ماه سال 78 در صفحه 13 خود كه به نوشته مسیح مهاجری موجود است آورده است سید حمید روحانی كه یك مورخ است نقل می‌كند در سال 59 آن روز كه بنی صدر كودتای خزنده‌ای را علیه نظام اسلامی دنبال می‌كرد یكی از عزیز ترین وابستگان امام خمینی (ره) (سید حسین خمینی) فرزند آقای سید مصطفی در سفری به مشهد در پشتیبانی از بنی صدر سخرانی كرد و از شهید رجایی انتقاداتی به عمل آورد.

رسایی در ادامه ذكر این خاطره گفت: در این مراسم شماری از مردم حزب اللهی و وفادار به اسلام و انقلاب به سخنران شوریدند و مراسم به تشنج كشیده شد. نیروهای امنیتی سخنران را برای دور داشتن از حمله و هجوم به كمیته اعزام كردند و طی تماسی تلفنی با دفتر امام خمینی (ره) اعلام كردند سخنران مزبور مسلح است و هم اكنون دست بر سلاح كمری خود دارد و ممكن است از روی عصبانیت به سوی تظاهر كنندگان آتش كند.

عضو كمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه اظهار داشت: وقتی خبر به امام خمینی (ره) رسید ایشان از مرحوم آیت الله اشراقی خواستند به برادران حاضر در دفتر دستور داده شود تا بی درنگ با مشهد تماس بگیرند و پیام امام (ره) را اینگونه ابلاغ كنند كه: " نام برده تحت حفظ به تهران اعزام شود و مراقب باشند اگر وی بر آن بود كه به سوی كسی تبر اندازی كند به او مهلت ندهند و بلافاصله به سوی او شلیك كنند و او را از پای در آوردند ".

رسایی در این بین با گفتن لفظ الله اكبر و با حالت فریاد گفت: امام می‌فرمود فرزندم فدای انقلاب اما برخی اكنون می‌گویند انقلاب فدای فرزندم.
نماینده مردم تهران در مجلس به ادامه این خاطره پرداخت و خاطرنشان كرد: آیت الله اشراقی به دفتر امام (ره) آمد و به حجت الاسلام رحمانی رئیس وقت عقیده‌ سیاسی نیروی انتظامی این مطلب را انتقال داد. در پیامی كه به مشهد ارسال شد بخش نخست پیام امام (ره) كه عنوان شده بود وی تحت حفظ به تهران باز گردانده شود ارسال شد و از ابلاغ بخش دوم پیام خودداری شد. آیت الله اشراقی دوباره به حضور امام (ره) آمد و ایشان از وی پرسید پیام را ارسال كردید آیت الله اشراقی پاسخ مثبت داد. اما امام سئوال كرد آیا گفتید اگر خواست به سوی كسی تیر اندازی كند به او مهلت داده نشود آیت الله اشراقی وقتی دید نمی‌تواند دروغ بگوید به امام گفت قسمت دوم پیام را ندادم و امام (ره) به وی دستور دادند برگردید به دفتر و عین پیام را به برادران سپاه و كمیته مشهد اطلاع دهید.

رسایی با طرح این سئوال كه چرا مردم امام خمینی (ره) را دوست دارند، تاكید كرد: مردم به این دلیل امام خمینی (ره) را دوست دارند كه ایشان بین انقلاب و خانواده خود انقلاب را انتخاب كرد و بین خانواده خود و خط شهدا، شهدا را انتخاب كرد.
رسایی در ادامه افزود: چرا مردم امروز با جمعیت میلیونی به خیابان‌ها می‌‌آیند و به حمایت از رهبری می‌پردازند به همان دلیل كه برای حمایت از امام خمینی (ره) می‌آمدند و اكنون از رهبری حمایت می‌كنند.

این نماینده مجلس خاطر نشان كرد: چرا مردم از برخی‌ها متنفرند؟ چون آنها بین خانواده خود و انقلاب خانواده‌اشان را انتخاب كردند و جالب این است كه این گونه افراد ما را متهم می‌كنند به اینكه ما خط امام را تحریف می‌كنیم و آقای ضرغامی متهم می‌شود كه از امام یك چهره خشن در صدا و سیما به نمایش گذاشته است.

رسایی خطاب به سید حسن خمینی تاكید كرد: آقای سید حسن خمینی! این دستور امام در مورد سید حسین خمینی بود كه در مورد دیگران هم صادق است.

رسایی خاطرنشان كرد: مجلس خبرگان رهبری كه فردا جلسه دارد باید اعضای آن این خاطره را كه نقل كردند مقابل هاشمی رفسنجانی بگذارند و بگویند آقای هاشمی رفسنجانی، امام اینگونه شخصیتی بودند.

وی افزود: آن روز اوج قدرت طلبی اصلاح طلبان بود كه می‌گفتند افكار خمینی را باید در موزه‌های تاریخ پیدا كنیم امام افكار خمینی (ره) در دانشگاه ها وارد شد و 10 سال بعد جریان اصلاح طلب به محاكم كشیده شد.

عضو كمیسیون فرهنگی مجلس با تاكید بر اینكه اعضای مجلس خبرگان باید از رئیس مجلس خبرگان رهبری سئوال كنند كه چرا در ایام پس از حوادث روز عاشورا موضع گیری نكردید و وقتی مهم‌ترین اصل قانون اساسی از منظر امام خمینی (ره) توسط یك عده‌ قلیل زیر سئوال رفت خاطرنشان كرد: چرا فرزند هاشمی رفسنجانی اكنون در دبی سكونت دارد.آقای هاشمی رفسنجانی مانند مثلی كه می‌گویند كه فردی فرزند خود را آنقدر رستم خطاب كرد كه باورش شد فرزندش رستم است، مهدی هاشمی آنقدر رستم صدا زد كه حال از وی می‌ترسد شما باید از آیت الله خزعلی و آیت الله گیلانی یاد بگیرید.

What causes pain in the Achilles tendon?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 08:38 ق.ظ
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though
you relied on the video to make your point.
You clearly know what youre talking about, why throw away your intelligence
on just posting videos to your blog when you could be giving us something enlightening to read?
What is leg length discrepancy?
جمعه 13 مرداد 1396 09:55 ق.ظ
I was wondering if you ever thought of changing the page
layout of your website? Its very well written; I love what youve got to
say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with
it better. Youve got an awful lot of text for only having one or 2
images. Maybe you could space it out better?
What is a heel lift?
سه شنبه 10 مرداد 1396 05:42 ب.ظ
It's a pity you don't have a donate button! I'd certainly donate
to this brilliant blog! I suppose for now i'll settle for book-marking and adding your RSS
feed to my Google account. I look forward to new updates and will share this site with my Facebook group.
Talk soon!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

درباره وبلاگ

نپدار که تنها عاشورائیان را بدان بلا آزموده اند و لا غیر ...
صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است.
ای دل تو چه می کنی؟ می مانی یا می روی؟
داد از آن اختیار که تورا از حسین جدا کند.
(شهید آوینی)

مدیر وبلاگ : یامین

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان